Duyurular

15.03.2021 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 6 adet sözleşmeli personel alım ilanına ilişkin atamaya hak kazanan adayların listesi ekte yer almaktadır. 

Yanlarında "Sözleşme Yapmaya Hak Kazandı" yazan adayların aşağıda yer alan evrakları 12.04.2021 tarihine kadar  https://personelilan.gazi.edu.tr/ adresine yüklemeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içinde evraklarını teslim etmeyen adaylar yerine sırasıyla yedek adaylar çağrılacaktır. 

Covid - 19 Salgını sebebiyle evrak teslimi on-line olarak yapılacaktır ancak ilgili evrakların asılları adaylarca saklı tutularak işe başlama zamanında teslim edilecektir.

İŞE BAŞLAMA

İşe başlama evraklarını on-line olarak yükleyen adaylar en geç 16.04.2021 tarihi mesai bitimine kadar işe başlama evraklarının asılları ile Gazi Üniversitesi Rektörlük Binası 2. Kat 281 numaralı odaya müracaat ederek görevine başlamak zorundadır. Belirtilen süre içinde işe başlamayan adaylar yerine sırasıyla yedek adaylar çağrılacaktır. 

Başka kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli statüde çalışan ancak bu ilan ile Üniversitemiz sözleşmeli pozisyonlarını kazanan adayların Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar Ek madde 2 uyarınca atamalarının yapılması için Eş durumu, Sağlık Durumu veya Unvan değişikliği durumunu belgelemeleri gerekmektedir. Bu durumda olan adayların altta yer alan mail adresi aracılığı ile iletişime geçmeleri önemle duyurulur. 

Bu duyuru resmi tebligat niteliğindedir. İlgililere ayrıca tebliğ edilmeyecektir.

Söz konusu sonuçları görüntülemek için başvuru yaptığınız unvan adının hizasına tıklayınız.

POZİSYON SONUÇ
Hemşire  Tıklayınız
Sağlık Teknikeri  Tıklayınız
Diğer Sağlık Personeli  Tıklayınız

 

Evraklar ve Teslim Edilme Şekli : Tıklayınız

 

İLETİŞİM:

 Özgür İNAN – ozgur.inan@gazi.edu.tr