Duyurular

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere 15.03.2021 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 8 adet Sürekli İşçi pozisyonu için İŞKUR üzerinden başvuru yapan ve söz konusu başvurusu anılan kurum tarafından kabul edilen adayların 23.03.2021 – 29.03.2021 tarihleri arasında personelilan.gazi.edu.tr adresine yüklemiş oldukları başvuru evraklarının, ilanda belirtilen mevzu bahis meslek kollarına haiz aranan şartlar için gerekli ve yeterli olup olmadığının değerlendirilmesi amacıyla Rektörlüğümüz bünyesinde oluşturulan komisyonca yapılan incelemesi sonucunda aşağıda belirtilen komisyon kararları alınmıştır.

Söz Konusu Komisyon Kararları doğrultusunda;

1- İbraz ettikleri ilgili belgeleri komisyonca uygun görülmeyen adayların isimleri, kura çekimi için notere teslim edilen listelere dahil edilmemiştir. 

2- İbraz ettikleri ilgili belgeleri komisyonca uygun görülen adayların isimleri kura çekimi için notere teslim edilen listelere dahil edilmiştir.  Söz konusu adaylar, 05 Nisan 2021 Pazartesi günü saat 10:00’da Üniversitemiz Gazi Konser Salonunda (Gazi Üniversitesi Ana Giriş Kapısı (A Kapısı) yanı) noter huzurunda yapılacak kura çekimine istemeleri halinde katılabilecektir.

3- İbraz ettikleri ilgili belgeleri komisyonca uygun görülen ancak başvuru şartlarını taşıyan aday sayısının, ilgili kadro sayısının dört katına kadar mülakata girmesi gereken aday sayısına ulaşılamadığı unvanlar için kura çekimi yapılmayacak olup  söz konusu adaylar tarihleri daha sonra belirlenecek mülakatlara doğrudan katılmaya hak kazanmıştır.

Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilirler. Covid – 19 Pandemisinin yayılmasını önlemek amacıyla gerekli önlemler Üniversitemiz yönetimce belirlenecek olup adaylar bu çerçevede salona alınacaklardır. Başvuran kişi sayısı ve noter çekilişi sonucu belirlenecek aday sayılarına ilişkin tablo aşağıda yer almaktadır.

 

Meslek

Liste

Elektrikçi (Genel)

 Tıklayınız

Hastane Hizmetlisi

 Tıklayınız

Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)

 Tıklayınız

Makine Bakım Onarımcısı

 Tıklayınız

Plastik Doğramacı /PVC Doğrama-İmalat Ve Montajcısı

 Tıklayınız

 

Önemli Not :Kura sonucu belirlenen adaylar Gazi Üniversitesi Rektörlüğü (www.gazi.edu.tr) internet sitesinde ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.