Duyurular
17.07.2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 24 adet sözleşmeli personel alım ilanına ilişkin yedekten atamaya hak kazanan adaylara ilişkin liste ekte yer almaktadır. 
Yanlarında "Sözleşme Yapmaya Hak Kazandı" yazan adayların aşağıda yer alan evrakları 28.08.2020 tarihine kadar  https://personelilan.gazi.edu.tr/ adresine yüklemeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içinde evraklarını teslim etmeyen adaylar yerine sırasıyla yedek adaylar çağrılacaktır. 

Covid - 19 Salgını sebebiyle evrak teslimi on-line olarak yapılacaktır ancak ilgili evrakların asılları adaylarca saklı tutularak işe başlama zamanında teslim edilecektir.

İŞE BAŞLAMA

İşe başlama evraklarını on-line olarak yükleyen adaylar en geç 04.09.2020 tarihi mesai bitimine kadar işe başlama evraklarının asılları ile Gazi Üniversitesi Rektörlük Binası 2. Kat 281 numaralı odaya müracaat ederek görevine başlamak zorundadır. Belirtilen süre içinde işe başlamayan adaylar yerine sırasıyla yedek adaylar çağrılacaktır. 

Başka kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli statüde çalışan ancak bu ilan ile Üniversitemiz sözleşmeli pozisyonlarını kazanan adayların Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar Ek madde 2 uyarınca atamalarının yapılması için Eş durumu, Sağlık Durumu veya Unvan değişikliği durumunu belgelemeleri gerekmektedir. Bu durumda olan adayların altta yer alan mail adresi aracılığı ile iletişime geçmeleri önemle duyurulur. 

Bu duyuru resmi tebligat niteliğindedir. İlgililere ayrıca tebliğ edilmeyecektir.

Söz konusu sonuçları görüntülemek için başvuru yaptığınız unvan adının hizasına tıklayınız.

 

Pozisyon Sonuç
 Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter)  Tıklayınız

 

Evraklar ve Teslim Edilme Şekli : Tıklayınız

 

İLETİŞİM:

Başvuru sistemi ile ilgili teknik destek için: Özgür İNAN – ozgur.inan@gazi.edu.tr