Duyurular

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere 21.10.2019 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Sürekli İşçi Alımı ilanına başvuru yapan ve akabinde Mülakata Sınavına girmeyi hak kazanan adaylar için 03.12.2019  tarihinde yapılan sözlü mülakata ait sonuçlar aşağıda belirtilmiştir.

İsimleri karşısında "Atamaya Hak Kazandı" yazan adayların aşağıda yer alan evrakları 20 Aralık 2019 Cuma mesai bitimine (17:30) kadar Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Belirtilen süre içinde evraklarını teslim etmeyen adaylar yerine sırasıyla yedek adaylar çağrılacaktır.

Not-1: Söz konusu mülakat sınav sonucunda oluşan puanlar, toplam 3 kişiden oluşan mülakat komisyonunun her bir üyesinin ayrı ayrı vermiş olduğu puanların toplamının, aritmetik ortalaması (toplam puan/3) alınarak elde edilmiştir.

Not-2: 20.11.2019 tarihli duyuruda da belirtilen "Mülakat Sınavı Usul ve Esasları" uyarınca ilgili sınavdan 60 puanın altında alan adaylar başarısız sayılmıştır.

Not-3: Atamaya hak kazanan adayların ilgili evraklarını teslim etmelerine mütakip Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırmaları yapılacak olup söz konusu soruşturmaları olumlu sonuçlanan adayların atama işlemleri yapılacaktır.

Bu duyuru resmi tebligat niteliğindedir. İlgililere ayrıca tebliğ edilmeyecektir.

MESLEK SONUÇ
Alçı Dekorasyoncu (Kartonpiyer) Tıklayınız
Hastane Hizmetlisi Tıklayınız
Mobilya Döşeme İşçisi Tıklayınız
Sıhhi Tesisatçı Tıklayınız
Soğutmacı Ve Havalandırmacı (İklimlendirme) (Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı) Tıklayınız

 

İSTENEN BELGELER

1- Atamaya hak kazanılan mesleği yapmaya herhangi bir engeli bulunmadığına dair tam teşekküllü hastaneden alınmış Sağlık Kurulu Raporu

2- Nüfus Kayıt Örneği (E-devletten alınabilir.)

3- Diploma (Aslı ve Fotokopisi)

4- 3 adet Vesikalık Fotoğraf 

5- Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırması Formu Tıklayınız

6- Erkek Adaylar için Askerlik Belgesi (E-devletten alınabilir.)

7-Adli Sicil Kaydı (E-devletten alınabilir.)

8-SGK Tescil ve Hizmet Dökümü (E-devletten alınabilir.)